Косаковський Анатолій Лук’янович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог
лікар вищої категорії
професор
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів консервативними та хірургічними методами. У роботі використовує сучасні технології (шейвер, електрозварювання живих біологічних тканин). Приймає пацієнтів із хронічним отитом, риносинуситом, гайморитом, фронтитом та іншими патологіями.

Немає відгуків

• Чернівецький державний медичний інститут (1969-1975) – лікар-лікувальник.
  • Тернопільський медичний інститут (1975-1976) – інтернатура - отоларинголог.
  • Київський державний інститут удосконалення лікарів МОЗ СРСР: клінічна ординатура (1980-1982), аспірантура (1982-1985).

• Президент асоціації дитячих оториноларингологів України.
  • Член Європейського товариства дитячої оториноларингології, (член ESPO).

Наукові статті

• Автор біля 700 наукових робіт, 5 підручників, 4 атласи, 1 збірник лекцій, 20 монографій, 47 посібників.

Нагороди

• Заслужений раціоналізатор УРСР.
  • Лауреат Державної премії України.
  • Грамота Верховної Ради України.
  • Кращий винахідник м. Києва.
  • Відмінник винахідництва та раціоналізації 1990 року.
  • Почесні грамоти МОЗ України та Міністерства надзвичайних ситуацій України, Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, Президії Академії медичних наук України,
  • Грамота Військово-медичного управління Служби безпеки України, Почесного Консульства Тунісу в Києві, посла Азербайджанської республіки в Україні.
  • Подяки Президії НАН України, ректора НМАПО імені П. Л. Шупика, міністра охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, мера м. Львів за розбудову медичної допомоги м. Львів.
  • Ордени Шевальє (Бельгія, 2008), Офіцера (Бельгія, 2009), Командора (Бельгія, 2010), Ніколая Пирогова (Німеччина, 2012), Золотим рефлектором (РФ).
  • Медаль Комітету ВР України з питань охорони здоров’я «За охорону здоров’я нації».
  • «Відзнака Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика».
  • Медаль «100 років НМАПО ім. П. Л. Шупика» (2018).
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог надає послуги
  • консервативне та хірургічне лікування захворювань ЛОР-органів у дітей та дорослих з використанням сучасних технологій (шейвер, електрозварювання живих біологічних тканин тощо).