Паламар Ольга Петрівна

Стоматолог
Лікар-стоматолог першої категорії. Спеціалізується в області пародонтології та гігієни порожнини рота. Займається лікуванням захворювань зубів і ротової порожнини: пульпіту, карієсу, гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу. Усуває проблему дисколорація (пожовтіння) зубної емалі. Виконує видалення зубного каменю і зняття зубних відкладень за допомогою ультразвуку, відбілювання і полірування зубів. Проводить процедури вектор-терапії, плазмоліфтінга. Надає допомогу в підборі адекватних засобів гігієни.

Семен
09 квітня '17р.
Кровоточат десны давно, но в последнее время очень болезненно. Обратилась к Паламар за помощью. Десны в запущенном состоянии, недалеко было и до потери зубов. Ольга Петровна провела лечение согласно всем профессиональным аспектам. Результат - супер! Не болят, не кровоточат и выглядят десны, как у младенца.
Я курец со стажем. Эмаль на зубах желто-коричневая. Моя знакомая была на приеме у Ольги Петровны. Осталась довольна. Я решил попытать счастья тоже. Врач много работы провела, чтобы привести мои зубы в божеский вид. Я прошел, наверное, все гигиенические процедуры от чистки до отбеливания. Но результат того стоит.

• 2005 p. — Житомирський базовий медичний коледж, спеціальність "Стоматологія", кваліфікація — зубний лікар.

• 2005 p. — курси підвищення кваліфікації по спеціалізації: "Сучасні аспекти профілактичної гігієни порожнини рота" і "Відбілювання в стоматології";
  • 2006 p. — "Види анестезії. Характеристика анестетиків і особливості їх застосування";
  • 2008 p. — "Захворювання слизової оболонки рота: клініка, діагностика, тактика введення пацієнта"; 2013 p. — "Професійна гігієна як невід'ємна частина в нехірургічній пародонтальній терапії";
  • 2016 p. — курс підвищення кваліфікації"A-PRF I-PRF".