Пакін Юрій Вікторович

Нарколог
Доктор медичних наук
Професор
Лікар займається діагностикою та лікуванням наркоманії. Допомагає пацієнтам впорається з алкогольною залежністю. В ході терапії використовує сучасні методики. Систематично бере участь в наукових конференціях і симпозіумах, автор понад 70 статей.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Вишгородська, 32/2 м.Мінська4712м.Сирець5718

Виктор
Я уже несколько лет с переменным успехом борюсь со своей зависимостью от алкоголя, обращался в несколько клиник, без особого результата. Друг посоветовал сходить и к Юрию Викторовичу. И действительно, этот врач смог до меня достучаться. Я постепенно возвращаюсь к нормальной жизни.

• автор науково-популярної брошури «Наркоманія та алкоголізм: проблеми та нові можливості лікування»;
  • автор ноуково-популярної брошури «Діагностика та лікування наркоманії, основи в популярному викладі»;
  • автор ноуково-популярної брошури «Лікування наркоманії: фактори успіху»;
  • автор понад 70 статей, опублікованих у вітчизняних та зарубіжних наукових журналах та збірках;
  • учасник численних наукових конференцій в Україні, країнах Європи, США;

• віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація захисту суспільства від наркоманії»;
  • президент громадської організації «Фонд соціальної реадаптації».