Охріменко Юлія Василівна

Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт
лікар вищої категорії
Лікар-терапевт, гастроентеролог, сімейний лікар спеціалізується у терапії захворювань легенів, бронхів, верхніх дихальних шляхів, запальних патологій горла і носових пазух, серцево-судинних порушень, збоїв рівня артеріального тиску, патологічних явищ у роботі шлунково-кишкового тракту. Бере участь у засіданнях кардіологічного і терапевтичного товариств.

Андрій
30 листопада '-1р.
Звертаємось до Юлії Василівни всією родиною. Це наш сімейний лікар. Вана завжди веде себе професійно, допомагає. Багато ліків не прописую, лише те, що в край потрібно. Я ми як пацієнти завжди виконуємо її вказівки.

• Національний медичний університет ім. Богомольця А. А., спеціалізація «сімейна медицина».

• 2000 р. – Академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, «Сімейна медицина».
  • З 2015 р. – Академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, найвища лікарська категорія з сімейної медицини.
  • З 2010 р. – Щорічна участь у Міжнародних конференціях з гастроентерології. Тематичне удосконалення на кафедрі «Загальної практики сімейної медицини» з гастроентерології, пульмонології та кардіології.
  • 2014 р. – Тематичне удосконалення на кафедрі «Терапії» з ревматологічних захворювань.
  • 2019 р. – Тематичне удосконалення на кафедрі «Сімейної медицини» з гастроентерології.

• Українська Асоціація сімейних лікарів.
  • Українська асоціація «Гастроентерологія».

Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт надає послуги

• Прийом, консультування пацієнтів
  • Складання індивідуального плану профілактичного обстеження та розробка методів профілактики захворювань

Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт займається лікуванням захворювань

• Гастроентерологічні захворювання: ГЕРХ, езофагіт, гастрит, виразкова хвороба шлунка та ДПК, холецистит, ДЖВП, панкреатит, синдром подразненого кишечника
  • Терапевтичні захворювання: ГРВІ, бронхіт, пневмонія, нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба
  • Захворювання сечовивідної системи: цистит, пієлонефрит
  • Профілактичні огляди та складання плану скринінгу для пацієнтів.