Мухін Олег Вікторович

Терапевт
Лікар першої категорії
Лікар терапевт, проводить амбулаторний прийом пацієнтів з використанням всіх сучасних методів діагностики і лікування.

Павел
Хороший врач, приятный человек.Диагноз поставил сразу, назначил необходимое лечение. Я очень благодарен Олегу Викторовичу за оказанную помощь.
Наталыя
Від себе особисто хочу сказати Дуже Дякую Олегу Вікторовичу за добре виконану свою роботу. Приємно, коли лікар дійсно співчуває пацієнту і докладає максимум зусиль, щоб йому допомогти. Мухин саме такий!
Надежда
Хороший врач. Рекомендую его как хорошего специалиста.
Руслан
Благодарю за корректно составленный план лечения и профессиональный подход к работе.
Алексей
17 травня '16р.
Консультировался буквально на прошлой неделе, хотел выразить благодарность за уделенное время.

• 1989 р. — Луганський медичний інститут. Лікар-порадник;
  • 2003 р. — Харківська академія післядипломної освіти. Спеціалізація "Медицина невідкладних станів";
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Спеціалізація по терапії, м. Київ

• 2012 р. — ТУ — невідкладні стани;
  • 2012 р. — ПАЦ — терапія.
Схожі спеціалісти:
Нефролог, Терапевт, Ревматолог, Кардіолог
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог