Мірошниченко Микола Васильович

Фізіотерапевт, озонотерапевтів, мануальний терапевт, масажист
Викликати лікаря додому
Лікар проводить аутогемноозоно терапію, санація ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю, склеротерапія озоном судинних сіточок і поверхневих варикозних вен, мануальну корекцію хребта, лікування трофічних виразок і ін.

Нурофен
Николай Васильевич профессионал своего дела. Мирошниченко если берется за пациента, то все будет сделано тщательно и качественно. У такого физиотерапевта всегда приятно процедуры проходить и результаты очень хорошие. Рекомендую!
Раиса
Для меня физиотерапия под руководством Мирошниченко – высший пилотаж. Такой позитив и облегчение, словами не передать.
Григорий
Проходил физиотерапию у Мирошниченко. Процедуры толковые и результативные. Остался очень доволен лечением.

• 2007 p. — Сертифікат про закінчення курсів «Основи озонотерапії», (Азіатсько-Всеукраїнська асоціація озонотерапевтів і виробників медичного обладнання для озонотерапії, Одеський державний медичний університет, Російська асоціація озонотерапевтів), м. Одеса.
Схожі спеціалісти:
Масажист, фізіотерапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК