Марченко Роман Володимирович

Стоматолог, ортопед, терапевт
лікар першої категорії
Чому я працюю лікарем? Завжди докладаю багато зусиль в технічних та естетичних аспектах моєї роботи, а також до побудови гарних стосунків лікар – пацієнт. Прихильник мультидисциплінарного підходу в стоматології. Я багатозадачний, комунікабельний та вмію працювати в команді. Мені подобається навчатись та постійно покращувати свої професійні навички

Немає відгуків

• 1998-2000 рр. - Українська Медична Стоматологічна академія зуботехнічний факультет
  • 2006-2011 рр. - Харківський Національний Медичний університет стоматологічний факультет
  • 2011-2013 рр. - інтернатура на базі Харківського Національного Медичного університету факультет післядипломної освіти за спеціальністю загальна стоматологія

• 2024 р. - Функціональна діагностика, тривалість: 16 год, Провайдер ГО "Агенція екстреної медичної допомоги”, Отримані знання та навички Функціональна діагностика СНЩС

Стоматолог, ортопед, терапевт надає послуги

• Прийом дітей з 13 років
  • Терапевтична та ортопедична стоматогія

Стоматолог, ортопед, терапевт займається лікуванням захворювань

• Болить зуб
  • Зруйнований зуб