Макаров Денис Володимирович

Уролог
лікар першої категорії
Проводить консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями сечовивідної системи. Проводить обстеження, забір біоматеріалу для обстеження на інфекції, які передаються статевим шляхом. Проводить амбулаторні маніпуляції. Направляє на санаторно-курортну реабілітацію для завершення лікувального процесу.

Маслова Людмила
Я лечусь и обследуюсь в вашей клинике 1 год. Лечусь у Доктора Макарова Д.В., более вежливого, внимательного и хорошего специалиста я не встречала. Я со своей проблемой была у разных специалистов нашего города и могу сказать - он врач с большой буквы. Надеюсь я преодолею свою болезнь с помощью ваших специалистов. Спасибо.

• 2012 р. — Донецький національний медичний університет ім. М.Горького, інтернатура з урології.

• 2018 р. — Достроково підвищив атестаційну категорію до другої, а в 2020 році достроково - до першої кваліфікаційної категорії.
  • Проходить переатестацію на дострокову першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю лікар-УЗД.
  • Постійно бере участь в різного рівня конгресах і симпозіумах по урологічним і нефрологічним напрямкам, навчається на сучасних курсах підвищення кваліфікації.

• Чинний представник Європейської Асоціації урологів (EAU, Нідерланди).

Лікар-уролог надає послуги

• Цілий спектр обстежень та маніпуляцій в області амбулаторної та хірургічної урології нирок, сечоводів і сечового міхура, передміхурової залози і зовнішніх статевих органів, використовує новітні методики і прогресивні технології, слідує високим стандартам надання урологічної допомоги.