Інстиляція сечового міхура в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи
Інстиляція сечового міхура «Лечебно-диагностический центр Олимпийский» 200 грн
Інстиляція сечового міхура «Семейная консультация, медицинский центр» 100 грн
Знайдено 5 клінік

Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Хочу выразить благодарность гинекологу Ираде Юсифовне,были проблемы с женским здоровьем.Вылечилась чувствую себя отлично,отдельную благодарность клинике ^Аремит^ которая находится рядом с моим домиком
Я была у Ирады Юсифовны, очень внимательная, добрая, отзывчивая, мне помогла , рекомендую лучший гинеколог
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
8,5
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодная гора 10 3 м.Южный вокзал 30 6
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Інстиляція в уретру 100
6,3
Харків вул. Бакуліна, 4 (3-й поверх)
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 17 5
Медичний центр «Екомед» існує з 1997 року. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується близько двадцяти спеціалізацій. «Екомед» має сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008.
5,6
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворец спорта 20 3 м.Турбоатом 21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.