Макаренко Ярослав Володимирович

Уролог, Андролог
Доктор Макаренко Ярослав Володимирович консультує пацієнтів з питань андрології і урології. Надає послуги з діагностики та лікування аденоми простати і чоловічого безпліддя. Консультує пацієнтів з пієлонефритом, циститом і простатитом. Проводить процедуру ультразвукової діагностики нирок, сечового міхура, а також органів мошонки.

Александр
Хочу поблагодарить врача уролога Макаренко Ярослава! Очень добрый, отзывчивый, понимающий свое дело специалист. Относится к человеку с душой, всеми силами пытается помочь и максимально быстро выявить причину Вашей проблемы! Прошел курс лечения, составленный им и результатом я очень доволен! Спасибо!
Саша
Все прошло нормально. Доктор внимательно все слушает, все записывает, пытается разобраться в причинах, назначил дальнейшие обследования, анализы. Будет повторный прием.Советую Макаренко Ярослава Владимировича.
Женя
Хороший врач. Сразу видно, что очень грамотный специалист. Задавал много вопросов, комментировал мои вопросы по диагностике и лечению. Все в этом плане очень хорошо, обращусь к нему еще раз.Спасибо Ярослав Владимирович.

• 2003 р. — Міжнародний Медичний Коледж, молодший Медичний працівник (диплом з відзнакою) м. Київ;
  • 2013 р.- Українська Медична стоматологічна академія, лікувальна справа, м. Полтава;
  • 2015 р. – інтернатура по спеціальності Урологія на базі кафедри Анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. О. О. Богомольця.

• 2013 р.- тематичні курси «Проведення профілактичних оглядів»;
  • 2014 р.- "ІІІ з'їзд сексологів та андрологів України", м. Київ;
  • 2015 р.- "Малоінвазивні технології в урології", м. Яремче.