Любарська-Лісовець Наталя Костянтинівна

Терапевт
Лікар першої категорії
Спеціаліст в області лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, бактеріальних інфекцій, хвороб шлункового тракту, серцевих патологій.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський

Григорій
Дуже задоволена прийомом, видно, що лікар - професіонал своєї справи. Спеціаліст комунікабельна, уважна, дохідливо пояснює діагноз, з неї не потрібно витягати інформацію. Лікар сама задає цілу купу уточнюючих питань, одразу помітно що хоче докопатися до суті проблеми. Рекомендую!
В течение года я два раза попадала на приём к Наталье Константиновне (имеется ввиду 2 раза она меня отправляла на больничный, т.е. посещений было гораздо больше) и каждый раз осталась очень довольна. Наталья Константиновна всегда задаёт много уточняющих вопросов, выяняет, как протекает заболевание, подбирает грамотное лечение - всё это позволяет почувствовать облегчение в кратчайшие сроки. И ещё, она очень позитивный человек! Вот действительно, настроение поднимается. Наталья Константиновна, спасибо Вам огромное!

• Регулярні курси підвищення кваліфікації (кожні 5 років)