Федорова Олена Петрівна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент кафедры семейной медицины
Доктор Федорова Олена Петрівна, спеціаліст вищої категорії. Надає послуги консультації терапевта. Вивчає причини і наслідки між симптомами у пацієнтів, порушення роботи внутрішніх органів і систем. Проводить первинний прийом зі скаргами, які не потребують хірургічного втручання. На основі взятих аналізів і методик призначить лікування і фізіотерапію. Направить пацієнта до правильного фахівця в разі зміни фізичного та психологічного здоров'я. Надасть рекомендації щодо прийому вітамінів.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

18:00
18:30
19:00

Момот Вера
Неодноразово ходжу до цього лікаря. Адже завжди впевнена у позитивному результаті лікування та профілактичних заходів, які постійно призначає Олена Петрівна. Спеціаліст просто чудовий! Таких ще треба пошукати! Рекомендую!
Виталий И.
Тільки позитивний коментар можу залишити про цього висококваліфікованого фахівця! Дуже хороший лікар. Враження про неї як про лікаря та людину, тільки найкращі. Велике спасибі за Вашу турботу та професіоналізм! Рекомендую!
Геворг
На приеме был впервые. Доктор внимательная, профессиональная, ответила на все мои вопросы, дала необходимые рекомендации.

• 1996 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2002 р. — Диплом кандидата наук ЗДМУ.