Ловчікова Тетяна Станіславівна

УЗД-фахівець
Лікар Ловчікова Т. С., фахівець в області ультразвукової діагностики. Проводить діагностичні дослідження органів малого таза жінок. Працює з вагітними пацієнтками, з'ясовує наявність патологій, їх природу і динаміку розвитку.
Запоріжжя вул. Незалежної України, 63 р.Вознесенський

Maryna
Первое впечатление очень хорошое! Приятная, очень доступно объяснила причину проблемы и как её решить.
Мне понравилась врач. Вежливая, приятная в общении и какая-то открытая для пациентов. Обследование провела быстро. Результат по УЗИ я получила сразу. Хороший доктор. Рекомендую.
Самый лучший узист, очень внимательная, интересуется проблемой, даёт советы по её решению. Буду ходить только к ней и всем рекомендую.
Отличный специалист. И что очень важно, внимательна к пациентам. Хожу к ней больше 10 лет, всегда приятно возвращаться.

• 2001 р. — Запорізький державний медичний університет;
  • 2001-2003 рр. – спеціалізація з акушерства та гінекології на базі ЗДМУ;
  • 2007 р. — Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.