Кваснюк Сергій Васильович

Реабілітолог
Спеціаліст займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм, операцій та інсультів. Лікує остеохондроз, сколіоз, болі в нижніх та верхніх кінцівках. Володіє різними масажними техніками. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію або комп'ютерну томографію.

Аня
За 5 місяців була у різних лікарів. Є з чим порівнювати. Мені прийом сподобався. Прийняла рішення, почати лікування за рекомендацією цього лікаря. Маю велику надію, що все вийде. Спеціаліст грамотний, свою справу знає. Рекомендую.
Виолета
Лікар дуже сподобався, тому що вирішив мою проблему швидко та якісно. Прекрасний підхід до пацієнта. Інформація, яку він мені надав, допомогла зрозуміти суть моєї проблеми. Разом ви склали чіткий план дій. Зараз все набагато краще. Дякую!

• 2014 — закінчив курси "Масажист -універсал".
  • 2016 — закінчив Вінницький Соціально-економічний інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", бакалавр "Фізична реабілітація".
  • 2020 — прослухав курс "Масажист -універсал".