Крутє Тетяна Сергіївна

Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог
Лікар другої категорії
Викликати додому
Тетяна Сергіївна спеціалізується на діагностики і лікуванні проблем в області кардіології. Проводить - ехокардіографію серця і судин: холтерівське моніторинг АТ (артеріального тиску) і ЕКГ (електрокардіограму).

Денис
Тетяна Сергіївна – компетентний, тактовний лікар. Вона уважно ставиться до пацієнта та завжди відповідально контролює весь процес лікування. Мене вилікувала досить швидко та без ускладнень, питань немає, все чудово. Дякую!
Григорий Васильевич
Проводила мне электрокардиограмму. Я остался доволен работой этого специалиста
Очень понравился терапевт Круте, я первый раз у нее была, а столько внимания и обследование серьезное. Чувствуется врач ответственный.
Вита
Очень благодарна этому врачу, это тот случай, когда в специалисте есть самые важные ценности: профессионализм, индивидуальный подход к пациенту и благородные человеческие качества.

• 2005 - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікарська справа", м.Київ;
  • 2007 - інтернатура за напрямом "Сімейний лікар" на кафедрі "Сімейна медицина" при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ

• 2011 року - привласнення другої кваліфікаційної категорії за спеціалізацією "Лікар загальної практики - сімейна медицина";
  • 2012 року - спеціалізація "Лікар функціональної діагностики";
  • 2014 г. - спеціалізація "Лікар-кардіолог";
  • 2015 г. - присвоєння першої кваліфікаційної категорії за спеціалізацією "Лікар загальної практики - сімейна медицина";
  • 2018 г. - підтвердження сертифіката спеціаліста з функціональної діагностики.

Лікар надає послуги

• ЕХО-серця, доплерографія судин голови і шиї;
  • оцінка факторів передопераційного ризику;
  • зняття і розшифровка ЕКГ

Лікар займається лікуванням захворювань