Кривенок Володимир Іванович

Сімейний лікар
Доктор Кривенок Володимир Іванович надає послуги в області сімейної медицини. З профілактичними і терапевтичними цілями спостерігає пацієнтів з хронічними і гострими захворюваннями, при необхідності направляє на консультації до вузьких спеціалістів. Володіє навичками лікування бронхіальної астми, пневмонії, туберкульозу. Компетентний у питаннях ендокринології, обстежує хворих з цукровим діабетом і його ускладненнями. Проводить інтенсивну терапію інфекційних недуг (ГРВІ, дифтерії і т. П.).

Ярослав
Давно знаком с этим врачем! Врач высокой квалификации, рекомендую.
Константин
Благодарю Владимира Ивановича за правильное решение в моей ситуации. Доктор отлично справился, помог мне при воспалении легких, вовремя принял меры. Побольше бы таких врачей в наше время.
Виталина
Спасибо Владимиру Ивановичу за профессионализм, нечасто встретишь таких врачей. Все подробно рассказал, проанализировал результаты диагностики, и в этот же день уже начала лечение. Как и говорил доктор, выздоровление пришло уже через неделю))
Олег
Провел консультацию, все хорошо объяснил, быстро поставил диагноз

• 1994 р. - Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ

• Учасник Асоціації сімейних лікарів м. Києва