Крестьянніков Іван Олексійович

Стоматолог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів. Займається зубною імплантацією. Виконує чистку зубів від каменю, відбілювання зубів. Лікує всі види карієсу, пародонтоз, пародонтит, стоматит, гінгівіт і пульпіт. В роботі використовує новітні матеріали і сучасні методики.

Ирина Чернышева
Я уже давно являюсь клиентом Ивана Алексеевича, всегда оставалась довольна. В работе очень аккуратный. Можно смело довериться в руки профессионала. Очень нравится когда врач чётко говорит, что нужно делать, т.к. самой очень сложно принимать решение. Всегда работает с новыми и качественными материалами. А главное что есть гарантия, правда один раз пришлось ею воспользоваться. Очень нравится что один врач делает всё, и лечение и коронки, что очень удобно. Смело могу советовать своим знакомым и близким

• 2007 р. — ДМІНМ.

• 2011 р. — курси підвищення кваліфікації "Реставрація: руйнуючи стереотипи, ми відчиняємо нові двері".
  • 2011 р. — семінар «Ендодонтія за правилами 3. Мистецтво інструментації".
  • 2017 р. — цикл науково-практичних семінарів «Сучасні системи профілактики внутрішньолікарняних інфекцій».
  • 2017 р. — курс підвищення кваліфікації «Практична імплантація: просто про складне».
  • 2018 р. — семінар "Ендодонтичне лікування".
  • 2018 р. — семінар «Імплантація: від простого до складного».
  • 2019 р. — курс підвищення кваліфікації «Відновлення функціональної естетики зубів фронтальної та бічної ділянки в дуохромний і мультихромний техніках".
  • 2019 р. — семінар «Анестезія в стоматології. Алгоритми і техніки невідкладної допомоги".
  • 2020 р. — семінар "Пластика м’яких тканин навколо зубів та імплантатів".