Кравчук Юрій Іванович

Онколог, Онкохірург, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар Кравчук Юрій Іванович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкології та мамології. Консультує пацієнтів щодо профільних питань. Проводить дослідження різних хірургічних методів лікування раку, діагностику пухлин.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Виталий Э.
Супруга дважды проходила обследование у Юрия Ивановича, оценка 10 из 10. В отличие от большинства современных "врачей" ставит честный диагноз — доступно описывает проблему и рекомендует несколько вариантов лечения. Самое главное, препараты назначили с учетом индивидуальных особенностей организма, поэтому лечение прошло без каких либо осложнений и, кстати, весьма недорого по современным меркам. Чувствуем себя великолепно. Огромная благодарность от Кристины. Здоровья Вам и добра.
Виталий
Доктор хороший! С точность поставил диагноз.Обследования и лечение аргументированы.Ничего лишнего!Всё и по делу.Состояние намного улучшилось,только закончу лечение и буду здоров! Благодарен этому человеку! Желаю вам всего только хорошего.Как специалиста ,рекомендую Юрия Ивановича!
К доктору записалась по рекомендациям знакомых. Очень довольна!Доктор очень умный,вежливый с пациентами.С моими проблемами помог справится.Теперь всё отлично благодаря Юрию Ивановичу. Рекомендую!
Катерина
Юрій Іванович дуже чудовий лікар! Чемний у спілкуванні,розумний .Обстеження та лікування за його призначенням пройшла. Дуже вдячна . Ось такі лікарі потрібні! Задоволена результатом лікування! Буду радити своїм рідним та знайомим!
Анастасия
Профессионал с большой буквы! Грамотный,умный и хороший доктор! В наше время таких людей мало! Обращалась с проблемой по мамологии.Всё назначенное лечение и диагностика помогли справится с проблемой. Всем рекомендую Юрия Ивановича как отличного специалиста!
10 травня '17р.
Отличный специалист! Очень грамотный и умный врач!
Константин
11 квітня '17р.
Кравчук Юрий Иванович хороший хирург. Довелось побывать у него на операционном столе. Хочу выразить благодарность доктору за его хорошую работу. Чувствую себя сейчас замечательно!
Григорий
Замечательный специалист, благодаря профессионализму которого я стал чувствовать себя намного лучше. Спасибо большое.
Валерия
Ходила на обследование и операцию к Юрию Ивановичу. Спас мою жизнь! Отлично провели операцию, не без нервов и стресса конечно же. Все перевязки и УЗИ проводил он же. Отлично всё прошло. Ещё раз спасибо!
Я получила подробную консультацию, качественное обследование и ответы на свои вопросы.

• 2008 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2010 р. — інтернатура з клінічної онкології на базі Національного інституту раку.

• 2012 р. — клінічна ординатура «Онкологія» НМАПО ім. П. Л. Шупика на базі Національного інституту раку;
  • 2013 р. — ТУ курси «Основи паліативної та хоспісної допомоги в онкології» НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2014 р. — ТУ курси «Організація та порядок надання спеціалізованої профпатологічної допомоги» НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2014 р.- курси підвищення кваліфікації з онкології. НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2016 р.- ТУ "Клінічна Мамологія" НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2016 р.- Спеціалізація з ультразвукової діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2017 р.- Спеціалізація з онкохірургії, НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2018 р. — ТУ курси «Основи паліативної та хоспісної допомоги в онкології» НМАПО ім. П. Л. Шупика.;
  • 2018 р.- курси підвищення кваліфікації з онкології. НМАПО ім. П. Л. Шупика.
<4>Лікар надає послуги
  • діагностика
  • консервативне та хірургічне лікування (мастодіні (біль у грудних залозах);
  • мастити різної етіології;
  • новоутворення молочних залоз (фіброаденома, ліпома, кіста);
  • рак молочних залоз;
  • консультація щодо грудного вигодовування.
Онкодерматологія:
  • діагностика та лікування доброякісних новоутворень шкіри (гемангіома, атеротома, ліпома, невус, фіброма, папілома);
  • злоякісні захворювання шкіри (базаліома, меланома, саркома);
  • передракові патології (стареча Кератома, пігментна ксеродермома, шкірний ріг);
  • проведення дерматоскопії, інтерпретація результатів дерматоскопії, динамічне спостереження;
  • лазерне видалення новоутворень шкіри.
Ультразвукова діагностика:
  • УЗД молочних залоз та лімфатичних вузлів, УЗД м'яких тканин;
  • пункція новоутворень, доступних пальпації;
  • пункція утворень, не доступних пальпації, під контролем УЗД.