Коломієць Людмила Олександрівна

Педіатр, гомеопат
Ведущий специалист
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на контролі за дітьми першого року життя, проводить планові огляди, ставить щеплення за індивідуальним графіком. Спеціаліст тісно взаємодіє з сучасними гомеопатичними методиками, роблячи позитивний вплив на організм. Використання практик дозволяє відновлювати нервову систему, опрацьовувати хвороби шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

11:30
12:00
12:30
13:00

О гомеопатии наслышанна давно. Но только вот недавно, смогла убедиться в ее эффективности на личном примере. Коломиец Людмила Александровна, используя этот метод смогла вылечить мою дочь полностью. Я счастлива, что обратилась к ней. Теперь, она наш постоянный педиатр.

• 1999 р. — закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця.

• 2000–2001 рр. — спеціалізація по педіатрії на базі кафедри педіатрії №2 КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2004 р. — спеціалізація з дитячої неврології на базі кафедри дитячої неврології КМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2005 р. — спеціалізація по гомеопатії на базі інституту "Протос".
  • Учасник міжнародних конференцій з питань "Актуальні питання захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей раннього віку", "Лікування та діагностика атопічного дерматиту у дітей".