Кензіор Антоніна Андріївна

Стоматолог
31 рік досвіду
Доктор Кензіор Антоніна Андріївна спеціалізується в області стоматології. Лікар проводить консультації пацієнтів, призначає необхідні дослідження, після чого встановлює діагноз і здійснює лікування. Кензіор А.А. займається лікуванням захворюванням ясен (пародонтоз, пародонтит), пломбуванням кореневих каналів, видаленням кісти зуба. Лікар також надає послуги ультразвукової чистки і відбілювання зубів.
Херсон вул. Кулика, 96

16 травня '18р.
Лечу зубы у Антонины Андреевны с 2004 года, когда она еще работала в государственной поликлинике. Специалист от бога! Всем советую! Отношение как к родному человеку и полностью всегда согласна с ее рекомендациям по поводу лечения.
АЛЕКСАНДР
10 квітня '17р.
ОГРОМНОЕ СПАСИБО,КРАСИВОМУ ДОКТОРУ.ЗУБЫ МОИ СТАЛИ КРАСИВЫМИ И ЗДОРОВЫМИ СУПЕР!!!
Оля
Мои зубы теперь выглядят здорово! Спасибо доктору!
Дарья
Спасибо за помощь. Рекомендую.

• 1993 р.- Одеський державний медичний університет імені М. І. Пирогова, за спеціальністю "Лікар-стоматолог".

• Бере активну участь у науково-практичних семінарах і конференціях.