Яременко Неля Костянтинівна

Косметолог
Лікар вищої категорії
Доктор Яременко Неля Костянтинівна - косметолог, досвід роботи 18 років. Кваліфікація лікаря дозволяє проводити складні очисні процедури по відновленню шкірних покривів. Спеціаліст розробляє індивідуальні методи терапії. Працює над відновленням еластичності і пружності. Розробляє комплексні методики по омолодженню. Підвищує навички в області косметології. Спеціалізується на контурної пластики і мезотерапії. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Київ вул. Академіка Єфремова, 19 А (вхід з двору, салон краси Overage) м. Академмістечко104м.Житомирська295

Вита
После того, как стала ходить на косметологические процедуры к Неле Константиновне, моя кожа стала более эластичной и упругой, изменился цвет кожи, она стала более здоровой. Рекомендую этого специалиста всем, кто имеет проблемы с кожей.

• 1993 р. — Український державний медичний університет імені Богомольця О.О. Факультет "лікувальна справа";
  • 2001 р. — сертифікат лікаря-фахівця "офтальмолог";
  • 2015 р. — кваліфікаційна категорія "Вища категорія" за спеціальністю лікар-офтальмолог.