Янчук Олена Миколаївна

Сімейний лікар
Лікар проводить первинну консультацію, збирає анамнез, направляє пацієнта на лабораторні та інструментальні дослідження. Спеціалізується на лікуванні сезонних захворювань, зокрема, ГРВІ, ГРЗ та грипу. Проводить комплексну терапію хворобливих відчуттів і патологій з боку органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної, нервової, серцево-судинної та сечовидільної системи.

Янчук Алена Николаевна, как по мне лучший семейный врач города Киева. Всегда внимательна к нюансам, отвечает на наши вопросы и индивидуально подходит к каждой проблеме.
Янина
Хороший семейный врач - Янчук Алена Николаевна, всем кто еще не определился со своим врачом советую обратить внимание.

• 2003–2007 рр. — Хмельницький медичний коледж, лікувальна справа.
  • 2007–2013 рр. — Національний медичний університет ім. Богомольця, лікувальна справа.
  • 2016 р. — Українська військово-медична академія, сімейна медицина.
  • Українська військово-медична академія, терапія.

• 2005 р. — Курси лікувального масажу.

• 2017 р. —Всеукраїнський конгрес "Мистецтво лікування від профілактики до якості лікування".
  • 2016 р. — "Актуальні інфекційні захворювання".
  • 2017 р. — Науково-практичний семінар "Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра".