Омельченко Вадим Вікторович

Хірург
Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні утворень, гнійно-септичної хірургії. Розтинає абсцеси, видаляє гангрени. Проводить планові і екстрені оперативні втручання. Надає медичну допомогу хворим з ускладненою формою синдрому діабетичної стопи.

Омельченко Вадим Викторович
Можу відзначити професіоналізм лікаря і його спокій, що немало важливо. І, звичайно, швидко та якісно виконана робота. Всі рекомендації конкретно спрямовані на покращення стану пацієнта. Величезне йому спасибі! Рекомендую!
Омельченко Вадим Викторович
Прекрасний, чудовий лікар! Знаю його давно, спеціально до нього записувалася. Світило медицини, і великої доброти людина. Прекрасний хірург, професіонал своєї справи і людина з великої літери. Таких спеціалістів треба пошукати!

• 2004 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2018 р. — міжнародна конференція "Терапія раку: тенденції 2018 року" (Дніпро).
  • 2017 р. — семінар "Хірургія молочних залоз і обличчя" (Чернівці).
  • 2014 р. — науково-практична конференція "Актуальні питання хірургії магістральних посудин" (Запоріжжя).

• Асоціація хірургів Запорізької області.