Харкава Інна Борисівна

Кардіолог
Доктор Харкава Інна Борисівна спеціалізується в області лікування і діагностики кардіологічних захворювань. Проводить прийом і огляд пацієнтів, виконує функціональну діагностику серцевої діяльності. Володіє методиками електро та ехокардіографії, застосовує в роботі методику добового моніторингу артеріального тиску та ЕКГ.

Леонид Николаевич
Встретившись с Инной Борисовной начинаешь верить в нашу медицину. Побольше бы таких специалистов, знающих практиков и просто хороших людей, таких как Инна Борисовна и "сердечных" забот у наших медиков стало-бы гораздо меньше! Успехов в Вашем сложном, но нужном всем нам деле!
Проходимо щороку планові огляди. Кваліфікований лікар і гарна людина.
волосович іван володимирович
хороша лікарка дякою за поміч
Лізавета
Дякуємо усією сім'єю за лікування нашої бабусі
Лариса
30 травня '16р.
Прописала не самые дорогие препараты, но на деле они оказались очень эффективными. Спасибо, что не выкачала деньги, а проявила человечность.

• 2009 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • Інтернатура з терапії на базі ГУ «Республіканська клінічна лікарня МЗ України».

• Спеціалізація з кардіології на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України ;
  • Курси тематичного удосконалення на тему "Клінічні випадки в ехокардіографії".