Голодова Вікторія Юріївна

Фізіотерапевт
Лікар Голодова Вікторія Юріївна спеціалізується в області фізіологічної терапії. Займається відновленням пацієнтів після травмування, важкого захворювання або хірургічного втручання методами активних і пасивних тренувань. Застосовує в процесі практичної діяльності прийоми пресотерапії, магнітотерапії. Проводить індивідуальні та групові заняття для відновлення працездатності, розробки м'язової, суглобової системи.

Леся
Водила ребенку на физиотерапию, результатом удовлетворена. Врач хорошая, находит с детьми общий язык. Ребенок посещал занятия с удовольствием результат есть.
Вероника
Виктория Юрьевна помогла мне, когда нужно было восстановиться после травмы. Сейчас я полностью здорова. Я осталась довольна, спасибо.
Варвара
05 травня '16р.
После операции муж нуждался в реабилитации. Виктория Юрьевна подобрала для него хороший комплекс упражнений и через некоторое время он чувствовал себя значительно лучше

• 1992 р. - Омський державний медичний університет, Спеціальність "Педіатрія", Росія;
  • 2004 р. - спеціалізація за напрямом "Фізіотерапія", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ
Схожі спеціалісти:
Масажист, фізіотерапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК