Глуховеря Тетяна Володимирівна

Терапевт, лікар нетрадиційної медицини
Лікар вищої категорії
Займається діагностикою, лікуванням захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей.

Антон
Лікар дуже уважна, подивилася мене. У мене підвищений тиск, порадила мені комплекс препаратів. Поки почав приймати, ефект від лікування уже помітний, почуває себе значно краще. Не можу сказати нічого поганого про даного фахівця.
Сподобалися легкість в спілкуванні, компетентність. Лікар відповіла на всі поставлені питання. Ми з донькою залишилися під приємним враженням від спілкування з цим лікарем. Тетяна Володимирівна фахівець екстра класу. Дякуємо за все!

• 1985 р. — 1991 р. Полтавський медичний інститут, факультет лікувальна справа, диплом фахівця
  • 1991 р. — 1993 р. Інтернатура по терапії на базі Полтавської Центральної районної лікарні

• 1995 — Запорізький ГИДУВ " Диференціальна діагностика захворювань органів дихання"/li>
  • 2000 р. — НМАПО ім. П.Л.Шупика, ПАЦ по терапії, 2 категорія /li>
  • 2002 — Харківська медична академія ПЗ, ТУ " Обрані питання по фізіотерапії " /li>
  • 2004 — НМАПО ім. П.Л.Шупика, ПАЦ по терапії 1категорії /li>
  • 2008 — Гомеопатичний центр ім.Д.Попова, ДИПЛОМ по спеціалізації з гомеопатії/li>
  • 2009 — НМАПО ім. П.Л.Шупика, ПАЦ по терапії вища категорія /li>
  • 2010 — НМАПО ім. П. Л.Шупика, ТУ " Інтеграційна медицина: антигомотоксична терапія і немедикаментозна психосоматична гармонізація" /li>
  • 2014 — НМАПО ім.П. Л.Шупика,ТУ " Обрані питання клінічної ендокринології" (2012 р.) НМАПО ім.П. Л.Шупика,ТУ " Основи раціонального і дієтичного харчування"/li>
  • 2015 — НМАПО ім. П.Л. Шупика ПАЦ по терапії вища категорія /li>
  • 2016 — Атестація в Атестаційній комісії в ГУОЗ м. Києва — підтверджена вища кваліфікаційна категорія за фахом Терапія.