Циганюк Ольга Петрівна

Акушер-гінеколог, гінеколог
лікар другої категорії
Доктор Циганюк Ольга Петрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань статевої та сечовидільної систем жіночого організму, виконує процедуру забору мазка на флору. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, жіночого безпліддя та порушення менструального циклу. Проводить підготовку до пологів, особливу увагу приділяє пацієнткам з патологіями, консультує молодих мам у родовий та післяпологовий періоди.

Лікар працює в клініках:
Житомир пров. Меблевий, 3 А

Катерина
16 травня '18р.
Хороша клініка, приємний персонал, є результат. Рекомендую.
Таня
Чудовий лікар! Зверталась з дисплазією, лікар мене повністю обстежила та допомогла з проблемою! Зараз абсолютно здорова і аже забула про дисплазією яка була! Дякую велике ! Рекомендую усім!
Інна
Дуже вражена високим рівнем консультації лікаря та особистим підходом. Рекомендую усім, хто цінує професіоналізм, а головне результат від лікування (а не список ліків, які можуть бути призначені).
Вікторія
Хороший лікар, з розумінням віднеслась. Все розкала, пояснила. По рекомендаціях знайомих записалась на прийом, тепер також рекомендую !!!
Інна
Чудовий лікар! На прийомі все доступно пояснила, обстежила, призначила лікування. В цілому лікарем лишилась задоволена! Дякую!
Iрина
Хороший лiкар, рекомендую!
Вікторія
16 травня '22р.
Прекрасний лікар та спеціаліст . Дуже задоволена результатом лікування . Рекомендую всім
Ірина
16 травня '22р.
Лікар професіонал своєї справи . Добра , чуйна та уважна . Допомогла моїй сім’ї , скоро ми станемо батьками . Якби не Ольга Петрівна , руки б опустились .
Катерина
Чудовий спеціаліст-репродуктолог! Почала лікування безпліддя з Ольгою Петрівною і вже через рік ми маємо чудовий результат! Уважна і професійна.

• 2010 р. — Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа".
  • 2013 р. — Спеціалізація за фахом "Акушерство і гінекологія" при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• 2012 р. — Навчальний курс "Сучасні аспекти планування сім'ї".
  • 2013 р. — Тренінговий курс для тренерів "Ефективне консультування вагітних сімейними лікарями", м. Київ.
  • 2014, 2015 рр. — Тренінг для викладачів шкіл відповідального батьківства, проведений за сприяння Швейцарської агенції розвитку та співробітництва МОЗ України Дитячого Фонду ООН в Україні, м. Київ.
  • 2015 р. — Тренінг-курс "Формування навичок командної роботи медпрацівників в боротьбі з післяпологовими кровотечами", Проект "Збереження матерів в Україні: інноваційний підхід в боротьбі з післяпологовими кровотечами".
  • 2015 р. — Тренінг "Ефективне консультування вагітних жінок сімейними лікарями і середнім медичним персоналом", UNICEF, м. Івано-Франківськ.
  • 2015 р. — Курси тематичного удосконалення "Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я", м Івано-Франківськ.
  • 2016 р. — Передатестаційний цикл по спеціальності "акушерство і гінекологія", м. Київ.
  • 2016 р. — XIV з'їзд акушерів-гінекологів України та науково-практична конференція "Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах".
  • 2016 р. — Практичний семінар "Нові тенденції та знання щодо звичного невиношування вагітності".
  • 2016 р. — Практичний семінар "Діагностика патологій шийки матки. Сучасні принципи кольпоскопії і лабораторних досліджень", Київ.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност