Циганок Максим Борисович

Травматолог, Ортопед, хірург
Лікар вищої категорії
Максим Борисович спеціалізується в області травматології і ортопедії. Доктор надає послуги з лікування вивихів суглобів, травм грудної клітки, живота, шиї, спини та ін. Циганок Максим Борисович нагороджений державною медаллю "За сприяння Збройним Силам України" та орденом "За мужність" III ступеня.

Константин
03 травня '19р.
Спасибо, Максим, за ваши золотые руки!
Михаил
После травмы был вынужден долго лечиться и мне посоветовали друзья обратиться к этому специалисту. Благодаря усилиям Максима Борисовича я чувствую себя значительно лучше, последствия травмы не так беспокоят. Спасибо вам за заботу, я очень доволен результатом лечения.
ян
Очень хороший доктор, Я могу сказать с увереностью после посещения 2х других после травмы плеча. Провел тест плеча, оценил проблему, посмотрел все снимки. Выслушал не торопя. Предложил не операционный подход, несмотря на то что операция дает больше денег. Сделал правильную оценку проблемы. Прописал правильное лечение которое снимало боль и воспаление. Сразу почустововал себя лучше. Очень рекомендую
Алексей
31 травня '21р.
Внимательный и чуткий врач. Не пытается напарить ненужное лечение

• 1998 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, загальномедичний факультет;
  • 2000 р. — інтернатура за спеціальністю ортопедії та травматології.

• 2010 р. — AO Trauma Course-Prsncipes in Operative Fracture Management (курси європейської асоціації ортопедів- травматологів);
  • 2013 р. — AO Trauma Course-Advances in Operative Fracture Management (курси європейської асоціації ортопедів- травматологів);
  • 2014 р. — Combat life Saver CLS (курс боєць-рятувальник стандарт НАТО);
  • 2014 р. — TCCC Tactical Combat Casualty Care (курс тактичної медицини стандарт НАТО);
  • 2011/2014 р. — Advanced Trauma Life Support (екстрена допомога важким травматологічним пацієнтам);
  • 2015 р. — S.M.A.R.T. Safe Management and Resuscitation of Trauma (розумний підхід до травми).