Бахмут Валерій Григорович

Травматолог, Ортопед, Вертебролог, Детский хирург
Заведующий отделением
Доктор спеціалізується в області травматології, ортопедії та вертебрології. Приймає дорослих і дітей. Лікує протрузии і грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, артрит і артроз суглобів. В роботі використовує ударно-хвильову терапію, мезотерапію і карбоксітерапіі. Виконує сублізіональное введення ліків (блокади). Систематично бере участь в науково-практичних конференціях.

Владислав
Валерий Григорьевич очень помог мне в свое время. После нескольких сеансов буквально поставил меня на ноги. И я забыл про спину белее чем на два года. Лечение очень эффективно. И жена моя у него спину лечит.

• 2008 р. — Вінницький національний медичний Уневерситет ім. Н.І. Пирогова;
  • 2011 р. — итернатура на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

• 2013 р. — Цикл семінарів "Актуальні питання розвитку сімейної медицини", Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика;
  • 2017 р. — Курси по структуральній остеопатії "Срастові техніки", Серж Паолетті.

Додаткова інформація

• Має грамоту Департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації;
  • Нагороджений Вдячністю Тульчинского дитячого ортопедичного санаторію;
  • Регулярно бере участь в наукових конференціях і з'їздах хірургів як в Україні, так і за кордоном.