Ковальчук Володимир Миколайович

Травматолог, Ортопед
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Володимир Миколайович спеціалізується в області травматології і ортопедії. Доктор проводить остеосинтез, артроскопію, ендопротезування. Лікує переломи і вивихи кісток, дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів, вальгусное відхилення першого пальця стопи, рани і пошкодження м'яких тканин.

Андрей
К Ковальчуку я попал с открытым переломом руки. Владимир Николаевич приложил максимум усилий, чтобы восстановить функциональность руки. Ковальчук владеет консервативными и современными методиками лечения, потому я в результате не сомневался. Я благодарен за такое качественное лечение.
Клара
За покупками в торговый центр я сходила неудачно, сильно упала, нога начала болеть и опухла. На прием я попала к Владимиру Николаевичу. Ковальчук диагностировал закрытий перелом, наложил гипс. И вот, через несколько недель я здорова, нога удачно срослась. Я благодарна Владимиру Николаевичу.

• 2009 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, медичний факультет №1;
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра ортопедії та травматології №2, інтернатура за спеціальністю «ортопедія та травматологія»;
  • 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра ортопедії та травматології №2, клінічна ординатура за спеціальністю «ортопедія та травматологія»;
  • 2016 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедра ортопедії та травматології №2, очна аспірантура за спеціальністю «ортопедія та травматологія».

• 2015 р. — 26-й з'їзд Європейського товариства хірургії плеча і ліктя (Мілан, Італія);
  • 2015 — 26th Congress of the European Society for Surgery of the Shoulder and the Elbow (Milan, Italy);
  • 2015 р. — 16th EFORT Congress Prague, Czech Republic;
  • 2015 р. — Weill Cornell Medical Seminar – Bone Joint Surgery 2015 (Salzburg, Austria);
  • 2013 р. — AOTrauma Courses – Principles and Advances in Operative Fracture Management — Faculty member, speaker (Kyiv, Ukraine);
  • 2012 р. — Zimmer Trabecular Metal Reverse Total Shoulder Arthroplasty Training (Dallas, TX, USA);
  • 2012 р. — DePuySynthes Concepts in Minimally Invasive Spine Surgery (San Diego, CA, USA);
  • 2012 р. — DePuy Mitek Masters Shoulder Course (Boston, MA, USA);
  • 2012 р. — III International Shoulder Surgery Course (Innsbruck, Austria);
  • 2011 р. — SECEC 2011 European congress for Shoulder and Elbow Surgery (Lyon, France);
  • 2010 р. — AOTrauma Course – Advances in Operative Fracture Management (Kyiv, Ukraine);
  • 2010 р. — AOTrauma Course – Principles in Operative Fracture Management (Kyiv, Ukraine);
  • 2008 р. — IFMSA Student Exchange Program in Department of Internal Medicine at Ospedale di Circolo (Varese, Italy);
  • 2007 р. — IFMSA Student Exchange Program in Department of Orthopedic Surgery at Glostrup Hospital (Copenhage, Denmark);
  • 2006 р. — IFMSA Student Exchange Program in Kuopio University Hospital (Kuopio, Finland).

• Trauma International, Ukrainian Association of Orthopedics and Traumatology;
  • Ukrainian Association of Traumatology and Osteosynthesis;
  • Young Scientist’s Society of Shupyk National Medical Academy of Postgraduate Education;
  • Young Scientist’s Society of Bogomolets National Medical University.