Чупахин Юрий Анатольевич

Травматолог, Ортопед
Лікар першої категорії
Лікар-ортопед першої кваліфікаційної категорії, займається лікуванням захворювань суглобів і кісток. Проводить медикаментозні блокади і внутрішньосуглобові ін'єкції, вправляє вивихи. Завдає гіпсові і шинуючі пов'язки при переломах. Контролює процес зрощування кісток. Виконує шкірну пластику, видаляє новоутворення, зшиває сухожилля. Веде консультативний прийом пацієнтів.

Игорь
Под чутким надзором Юрия Анатольевича, мой перелом правильно сросся, и не возникло никаких осложнений. Я очень доволен работой этого доктора.
Алина
Все знают, что с возрастом организм уже не такой крепкий. Я не знаю что мама делала, но умудрилась вывихнуть запястье. Повела я ее к Юрию Анатольевичу. Благодаря ему, все быстро вернулось в норму. Спасибо.
Борис
Полностью восстановил функционирование конечностей, рекомендую
Єва
Чудовий лікар, все пояснює, розповідає, зайвого не призначає.
Прекрасный специалист. Очень хороший и отзывчивый человек. Обращались с разрывом ахилла. Получили незамедлительную помощь. Операция прошла успешно. Всем рекомендую!

• 1997 р. – Донецький національний медичний університет імені М. Горького.

• 1999 р. – семінар "Лікування ушкоджень таза", м Слов'яногірськ;
  • 2001 р. – тренінг "Оперативна робота спільно з американськими ортопедами", м. Єнакієве ;
  • 2003 р. – семінар "Захворювання та пошкодження колінного суглоба", м. Київ;
  • 2004 р. – курси по травматології та ортопедії, підтвердження 2-ї категорії, м. Донецьк;
  • 2009, 2013, 2014 рр. – курси по травматології та ортопедії, підтвердження 1-ї категорії, м. Донецьк.