Чумак Олександр Анатолійович

Уролог
Лікар вищої категорії
Доктор Чумак Олександр Анатолійович - уролог, лікар вищої категорії. Досвід роботи 18 років. Спеціалізується на захворюваннях органів сечостатевої системи. Займається лікуванням патологій, що передаються статевим шляхом. Розробляє схеми терапії, спрямовані на ліквідацію еректильної дисфункції, допомагає відновити лібідо і сексуальне бажання. Усуває аденому простати, чоловічий клімакс і синдром передчасної еякуляції. Лікувати розлади сечостатевої системи як у чоловіків, так і у жінок.

Андрей
Когда отцу срочно понадобилась помощь уролога, мы выбрали Амеду и попали на прием к Александру Анатольевичу. Очень грамотный врач скажу я вам. Слава Богу, лечение прошло хорошо. Самое сложное позади, теперь будем восстанавливаться.

• 1999 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • 2001 р. — Дніпропетровська державна медична академія, інтернатура зі спеціальності "Урологія".

• 2012 р. — спеціалізація з УЗ-діагностики;
  • 2014 р. — ТУ «Актуальні питання сексології та андрології»;
  • 2015 р. — курси ТУ «Лапароскопічна урологія»;

• Член Асоціації урологів, сексологів та андрологів України.