Чернописська Зіновія Богданівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Кардіолог вищої лікарської категорії, спеціалізується на функціональної діагностики та лікуванні захворювань серця і судин. Веде консультативний прийом, в роботі застосовує сучасні терапевтичні методики. Спостерігає пацієнтів з вегетосудинною дистонією, лікує гіпертонічну хворобу серця будь-якій стадії, ішемію, стенокардію, серцеву недостатність. Регулярно відвідує конференції і симпозіуми і підвищує свою кваліфікацію.
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А

Арина
15 квітня '17р.
У моей бабушки ишемическая болезнь сердца уже около 6 лет. Хочу отметить не только профессионализм Зиновии Богдановны, но высокие моральные и человеческие качества. Мы глубоко уважаемЧернопиську за то, что она помогает поддерживать в стабильном состоянии сердце дорогого нам человека и очень тепло и уважительно ведет прием, не смотря на все старческие «тараканы».
Семья Курмаз
Мне 32 года. С нестабильным артериальным давлением столкнулась впервые. Хорошо, что мне попался очень опытный кардиолог. Все от диагностики до самого лечения было организованно четко и без лишних назначений. Диагноз - вегето-сосудистая дистония. Не пришлось бегать по кабинетам, проводила диагностику Зиновия Богдановна. Такой подход к лечению меня устроил. Результат уже ощутим.

• 1997 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І Я. Горбачевського.
  • 1997 р. — інтернатура за спеціальністю "Терапія".
  • 2001 р. — спеціалізація по кардіології в КМАПО ім. Шупика.

• 2006, 2011, 2016 рр. — курси підвищення кваліфікації по кардіології.
  • 2004 р. — курси "Функціональна діагностика" на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2010 р. — курси тематичного удосконалення "Актуальні питання кардіології".
  • 2016 р. — ПАЦ по кардіології. НМА ім. П. Я. Шупика.