Деркач Тетяна Сергіївна

Офтальмолог
Доктор другої категорії Деркач Тетяна Сергіївна спеціалізується в галузі офтальмології. Проводить консультації, виконує офтальмоскопію і біомікроскопію очного дна, гоніоскопію очі, комп'ютерну периметрію очей, вимірює внутрішньоочний тиск безконтактним методом. Також витягує сторонні тіла з ока, проводить тонометри і магнітостімуляцію очей.
Запоріжжя вул. Шенвизська (колиш. Леженка), 7 С (зуп. Автовокзал) р.Комунарський

Карина
Была на консультации у Деркач, решили с доктором, что мне стоит на процедуры походить. Приятно, что Татьяна Сергеевна прислушивается к мнению пациента и предлагает ему лучший вариант лечения. Мне понравился этот врач!
Вікторія
Деркач першокласний офтальмолог, вміє обрати оптимальні методи лікування навіть в складних ситуаціях. Мені її допомога була дуже доречною.
Рита
Татьяна Сергеевна внимательная, чуткая, женщина, отличный офтальмолог. Не занимается навязыванием дорогостоящих препаратов, назначает только самое необходимое.

• Закінчила Запорізький державний медичний університет у 2006 році
  • Проходила інтернатуру за фахом "Офтальмологія" в Запорізькому інституті удосконалення лікарів 2006 — 2008 рр.