Борознюк Назар Володимирович

Реабілітолог, Масажист
Доктор володіє різними техніками масажу і навичками по реабілітації. Допомагає пацієнтам справитися з неврологічними, ортопедичними та хірургічними проблемами. За допомогою масажу лікує сколіоз, дисплазію кульшових суглобів, вальгусную і варусна деформація стоп, кривошею, гіпо- і гіпертонус.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський

Сергей
Болела спина из-за работы. Я- руководитель и много времени сижу за столом. Боли в спине не покидали. Походил на массаж и на кипарис - уже несколько месяцев живу нормально. Врач отличный!
Назар Володимирович дуже професійний спеціаліст - після комплексу процедур (та навіть після однієї процедури) помітний позитивний результат. Реабілітолог від Бога! З дітьми легко знаходить спільну мову, мої дітки його не бояться і навіть чекають зустрічі з лікарем! Етичний лікар, джуе чемна і порядна людина. Ми всією сім'єю вдячні йому за важку працю!
ІННА
Очень хороший врач, помогает решить проблему и главное быстро и еффективно