Борхаленко Юлія Анатоліївна

Кардіолог
Лікар-кардіолог спеціалізується на діагностиці та терапії ішемічної хвороби, вроджених і набутих вад серця, порушень серцевого ритму, кардіоміопатії. Проводить консультації та прийом пацієнтів, виконує клінічні обстеження ЕКГ, добове моніторування по Холтеру. Автор 7 наукових робіт. Бере участь в профільних конференціях.

Елизавета
19 квітня '19р.
Прекрасный доктор! Врач от Бога! Золотой и добрый человек, спасибо и низкий поклон
Вадим
Спасибо за оперативную диагностику и составление плана терапии.
Александра
К этому доктору на лечение определилась моя мама. Спасибо Вам огромное за квалифицированную помощь.
Вадим Григорьевич
Прекрасный доктор, отличный специалист и кардиолог с добрым сердцем.
Николай Моспан
Спасибо от меня и моей семьи за профессионализм, поддержку, чуткое и внимательное отношение. Это здорово, что такие компетентные, умелые и талантливые, неравнодушные люди работают именно там, где они больше всего нужны.Спасибо Вам огромное!!! Будьте здоровы и счасливы!

• 2006 р. – Лікувальний факультет Національного медичного університету імені О. О. Богомольця;
  • Інтернатура за спеціальності внутрішні хвороби на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, спеціалізація з кардіології на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Курс по темі «Набуті вади серця»;
  • Курс по темі «Щоденний моніторинг АТ та ЕКГ»;
  • Курс по темі «Функціональна діагностика в кардіології»;
  • Курс по темі «Організацію управління охороною здоров'я»;
  • Курс по темі «Клінічна електрокардіографію»;
  • Курс по темі "Серцево-судинні захворювання у вагітних" .