Андрієвська Марина Григорівна

Реабілітолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам швидше відновитися після важких травм або затяжних захворювань, які спричинили ряд ускладнень. Приймає пацієнтів з головними болями, запамороченнями, викривленням хребта та хворобливими відчуттями при ходьбі. В роботі використовує різні методики: масаж, ЛФК та інші.

юрия
Можу сказати, що чудовий лікар! Була приємно вражена професійним підходом до клієнта. Усім відомо, що наша медицина залишає бажати кращого. Але цей спеціаліст дійсно висококваліфікований. Все було чудово. Неодмінно буду продовжувати лікування.
Я дуже задоволена консультацією. Раніше, коли я приходила в інших клініках, лікар просто проводив огляд і все. А тут спеціаліст сам пояснює та показує вправи. Лікар, на першій же консультації робить все для того, щоб мене вилікувати.

• 2017 р. — Відкритий міжнародний університет розвитку людини, розвиток людини, фахівець з фізичної реабілітації, вчитель фізичної культури
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст по традиційним, народним і нетрадиційним методам реабілітації та відновлення здоров'я
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК