Ананченко Наталія Борисівна

Педіатр
лікар вищої категорії
Доктор Ананченко Наталія Борисівна спеціалізується в області педіатрії. Надає послуги консультування, діагностики та лікування дитячих хвороб. Веде спостереження за малюками до їх повноліття, проводить планові огляди, призначає терапію і профілактичні процедури відповідно до індивідуальних показників здоров'я дитини. Складає план проведення вакцинації, підбирає засіб для щеплень. Займається питаннями імунітету у дітей. Лікує такі хвороби, як ГРЗ, грип та дисбактеріоз. Крім того, виписує направлення до лікарів вузьких профілів.
Київ пр-т Петра Григоренка, 22/20 м.Позняки177

Не могли вылечить у сына дисбактериоз. Проблему сразу устранили после обращения к педиатру Ананченко Н.Б. Наталия Борисовна провела комплексное обследование, по результатам анализов нашла причину и подобрала эффективное лечение. Сразу все стало на свои места, а сын перестал болеть и жаловаться на боли в животе. Спасибо Вам, доктор!
Катя
Дочка часто болеет и после лечения нередко возникают осложнения, обычно врачи пропускают такие жалобы мимо ушей, но на приеме этого специалиста, доктор уделила внимание проблеме, назначила исследования. Сейчас лечимся) Спасибо за неравнодушие
Очень качественно подходит к решению проблем, к деткам относится как к родным.

• 1994-2001 рр. — НМУ ім. Богомольця, лікувальна справа.
  • 2001-2002 рр. — лікар-інтерн, кафедра педіатрії №2 НМУ ім. Богомольця.
  • 2006-2008 рр. — клінічна ординатура.

• 2012 р. — ТУ "Прикордонні стану в педіатрії та дитячої отоларингології".
  • 2013 р. — ТУ "Основи медичної реабілітації".
  • 2015 р. — "Сучасні технології, що перешкоджають поширенню ВІЛ / СНІД".

• Член Асоціації педіатрів.