Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ в Києві (метро Видубичі)

Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1200 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 430 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1380 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1875 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 770 грн.
Знайдено 2 клініки

Высокая квалификация, такт, внимание, терпение, профессиональные рекомендации, помощь реальная, ведение и консультация пациента постоянная. И , просто красавица!!!!)))
Спасибо большое Вам , Галина Валентиновна!!! За 1 год моя доченька скинула 20 кг!!! Главное, к девочке доктор нашла подход и правильное лечение нам помогло!!! Все в шоке!!!
Александр Николаевич диагностировал у моего ребенка сколиоз. Назначил грамотное лечение. Несколько сеансов массажа, улучшили ситуацию. Теперь я сама хочу обратиться к доктору и пройти курс массажей из-за остеохондроза.
Лена
Пришла на консультацию к Жанне Вадимовне с неприятными выделениями. Оказалось, что у меня молочница.Причиной появления заболевания стали антибиотики. Врач назначил мне препараты, которые в таком случае хорошо помогают, но и препараты, которые повышают иммунитет. Спасибо за помощь.
Федор Алексеевич очень опытный специалист, и хороший человек. Не так давно приводила к нему маму. Ей очень понравился доктор, и его методики лечения. Если довольна мама, то соответственно и я. Спасибо.
Лера
Думала, никогда уже не буду довольна своей кожей, но Мария Александровна умничка, каких поискать. Рекомендую обязательно,если вдруг сомневаетесь
5,7
Київ вул. Березова, 2
м.Видубичі20
  • Добове моніторування ЕКГ (додаткові добу спостереження) + до 1-ї доби 430
  • Добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску ( додаткова доба спостереження) 770
  • ЕКГ з додатковими відведеннями(з розшифровкою) 495
  • ЕКГ без додаткових відведень (з розшифровкою) 430
  • Добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування) 1 380
  • Добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску 1 875
Київ вул. Кіквідзе, 28а
м.Звіринецька10 2 м.Видубичі20 13
Багатопрофільний центр "Достомед" пропонує діагностичні та лікувальні процедури по багатьом медичних напрямках. Пацієнти центру "Достомед" можуть отримати наступні послуги: ультразвукове сканування внутрішніх органів; лікування патологій серця, судин, репродуктивних органів, залоз внутрішньої секреції, сечовидільної системи.