Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Києві в суботу -

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 560 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 650 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 790 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1090 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 890 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 790 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1190 грн.
Знайдено 2 клініки

Надежда
Зинкина Татьяна помогла моему сыну справиться с угревой сыпью в подростковом возрасте. Она назначила лечение, а также рекомендовала средства по уходу. Теперь кожа сына значительно улучшилась. Мы продолжаем наблюдаться.
Вита
С молочницей я боролась долго. Самолечение конечно не дало желаемого и длительного результата. Потом я обратилась к Юлие Васильевне. Она назначила мне правильно лечение. И через некоторое время я уже и забыла о болезни.
Андрей
Все хорошо
Очень понравилась нам Ирина Викторовна, советую. Обращались не один раз.
Прекрасный специалист , очень внимательный и эрудированный врач. Я осталась довольна отношением и ответом на все мои вопросы .
Нина
Тактичный, внимательный, профессиональный врач. Все знают как сложно уговорить родителей в возрасте посетить данную категорию врачей....Но я была удивлена, когда мама благодарила, что записала ее на приём к такому замечательному доктору и теперь будет посещать без страха гинеколога)). Юлия Сергеевна, спасибо вам за профессиональный осмотр, проведение УЗИ и спокойствие мамы! Мои Наилучшие рекомендации!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Лаврухіна, 6
р.Деснянський
У клініці Viva (Віва) на Троєщині на Лаврухіна працюють кращі лікарі всіх спеціальностей. Здійснюються консультативні та діагностичні прийоми пацієнтів в усіх напрямках медицини: Діяльність клініки спрямована на лікування амбулаторних пацієнтів під прямим контролем лікарів. Сучасне оснащення клініки і широкопрофільні фахівці відкриваю величезні можливості...
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 090
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї з проведенням функціональних проб 890
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 190
Київ вул. М. Закревського 22
р.Деснянський
Медлайт – це медичний центр на Троєщині, який працює більше 20-ти років, має власну мережу клінік з найкращими лікарями вищої категорії всіх спеціалізацій, та оснащений новітніми технологіями. Пацієнтам надається повний спектр найякісніших послуг з усіх напрямків медицини, стоматології, лабораторних досліджень крові та інших матеріалів.