Кардіотокографія (КТГ) в Києві (метро Тараса Шевченко)

Знайдено 3 клініки

Владимир Чикомасов
Были вместе с беременной супругой в клинике «Добротут» на Правом берегу. Делали там только УЗИ плода, но мне очень понравилась сама клиника и медицинский персонал. Сразу чувствуется, что здесь работают настоящие профессионалы, которые успешно могут решить твои любые проблемы со здоровьем. Решили с женой, что перейдём на ведение беременности именно сюда. Тем более, что отзывы о гинекологе хорошие. Владимир Чикомасов
Таня
Очень довольна врачём, она меня спасла от рака шейки матки, и она же прооперировала. Никогда лишних анализов не сдавала. Обычно назначала все по сути. Благодаря ей, я забеременела, и настроила она на роды очень положительно. Благодаря ей, я родила за 20 минут.
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
Олександра
Всім залишилася задоволена, все добре. Лікар добре все пояснив, всі питання вирішили. При необхідності ще буду звертатися в цього висококваліфікованого спеціаліста. Адже таких лікарів як Ірина Володимирівна важко знайти. Рекомендую!
Ірина
Лікар прекрасний, відповів на всі мої запитання, які мене давно цікавили, все цілком доступно пояснив. Грамотно провів огляд, та проконсультував з приводу варикозно розширених вен. Планую надалі консультуватися у Владислава Валерійовича.
Катерина
Все пройшло відмінно. Лікар пильно обстежує і дає слушні поради в сфері спеціалізації. Не пошкодувала часу і досить довго спілкувався зі мною, щоб я зрозумів суть своїх проблем, та шляхи їх вирішення. Всім рекомендую, прекрасний фахівець.
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна23 9 м.Тараса Шевченко23 9 м.Дорогожичі41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини "Здоров'я родини" почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор
  • Кардіотокографія плода (КТГ) 275
  • Кардіотокографія плода (КТГ) при багатоплідній вагітності 330