Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) в Києві - Солом'янка

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 690 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 600 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 2070 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 1250 грн.
9,0
Знайдено 4 клініки

Марина
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Кирилл
Все просто отлично.Нужно было сделать срочно кт сустава, разобраться, что к чему.
Галина
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Ольга
Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )
Марина
На своем личной опыте убедилась в том, что не нужно слепо доверять одному врачу. В районной поликлинике, при плановом осмотре, на 18 недели беременности, мне сказали, что в ребенка отклонения от номы. Я была в шоке, не знала куда себя, что делать и куда бежать. Знакомая посоветовала обратиться в клинику «Viva» к акушеру-гинекологу Игорю Алексеевичу. Проведя осмотр и ультразвуковое исследование врач меня успокоил, с моим ребенком все в порядке. До конца беременности я наблюдалась только у него. Благодаря этому врачу, моему сыну уже полгода.
24 декабря '19 г.
Альберт Викторович
К Алексееву Андрею Викторовичу с клиники «Вива», обратился за помощью вовремя. Если бы позже, то пришлось бы делать операцию по замену сустава на ноге. А так, назначенная консервативная лекарственная терапия, помогла мне сравнительно быстро справиться с недугом. За что я ему сильно благодарен.
01 января '20 г.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
  • УЗ доплерографія венозних судин шиї (педіатрія) 690
  • УЗ доплерографія екстракраніальних артеріальних судин шиї (педіатрія) 690
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • Дуплексне сканування судин шиї 500
6,7
КардіоМах — це сучасний центр діагностики серця. На території клініки проводяться комплексні інструментальні дослідження з використанням сучасного технічного оснащення. Центр спеціалізується на наданні допомоги особам, які страждають на порушення з боку серцево-судинної системи. Клініка направлена виключно на діагностичні процедури. Тут можна пройти прості...
  • Доплерографія судин шиї 600
8,3
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • Доплерографія судин голови та шиї 2 070
  • Доплерографя судин шиї 1 250