УЗД матки в Києві (метро Площа Незалежності)

УЗД матки 300 грн.
Знайдена 1 клініка

Злата
Відвідую свого гінеколога за пару кварталів, і якщо моя лікар у відпустці чи з якохось причин не може зробити сама мені аналіз, забігаю сюди. Тут завжди чисто і роблять не так боляче, як у інших місцях.
Игорь
Так как имею заболевания сердечно-сосудистой системы, я систематически делаю электрокардиографию в «Днепролабе». Результат диагностики в этой лаборатории всегда точный.
Ира
В «Днепролабе» на Большой Житомирской недавно делала эндоскопию. Процедура, конечно, не самая приятная, но специалисты этой лаборатории сделали все аккуратно. Результат диагностики оказался очень полезным. Спасибо.
Днепролаб
Київ вул. Велика Житомирська, 14
м.Площа Незалежності17 11 м.Хрещатик20 16 м.Золоті ворота12 6
Центр діагностики "Дніпролаб" на Великій Житомирській відноситься до мережі лабораторно-діагностичних центрів країни, пропонує пацієнтам широкий вибір досліджень. У відділенні працюють фахівці високої кваліфікації, встановлено сучасне високотехнологічне обладнання відомих виробників. Всі аналізи проводяться з використанням якісних реагентів та матеріалів.
  • Цервікометрія (УЗД шийки матки при вагітності) 300