Дуплексне сканування магістральних судин голови в Києві (метро Осокорки)

Дуплексне сканування магістральних судин голови 690 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 900 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 700 грн.
Знайдено 5 клінік

Амина
Хорошая клиника, приятно находиться, все всегда вежливые.
Покупала у вас несколько пакетов "Генетический скрининг беременности". Очень удобно. Молодцы, что такое придумали.
Проходила здесь видеокольпоскопию, назначил лечащий гинеколог. Живу рядом с вашим центром, поэтому и записалась к вам. Все прошло отлично.
Карина
Когда у ребенка появилась родинка на плече, делали дерматоскопию. Боялись, чтоб она была доброкачественная.
Маша
Люблю делать прививки ребенку не в государственной клинике, а в частной. Осмотр быстро прошли, сделали и домой. Нет никаких очередей и толкотни.
Оля
У вас отличные врачи медсестры, все всегда вежливые и улыбчивые. Видно, что вы дорожите каждым клиентом.
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Доплерографічне дослідження судин голови 690
6,2
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • Дуплексне сканування магістральних судин голови 900
  • Дуплексне сканування магістральних судин голови 700
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 2 , Осокорки
м.Осокорки7 3 м.Позняки10 5 м.Славутич21 6
Медичний центр "Ваш ЛІКАР" на Осокорках надає пацієнтам діагностику і лікування за багатьма медичними напрямками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці за напрямками: Сімейна медицина, Педіатрія, Кардіологія, Неврологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ортопедія, Фізіотерапія, Масаж, Денний стаціонар, УЗ-діагностика, Функціональна...
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
3,0
Київ вул. Урлівська, 8 , Позняки
м.Позняки18 4 м.Осокорки17 4 м.Харківська36 9
Медичний центр "ВВ Клініка" Позняки — це сучасний центр, що надає багатопрофільні послуги. Кожен пацієнт отримає індивідуальну допомогу і підтримку. На території клініки працюють кваліфіковані фахівці.