Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) в Києві (метро Осокорки)

Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1050 грн.
Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1150 грн.
Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1050 грн.
Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 660 грн.
Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1150 грн.
Знайдено 3 клініки

Я рекомендую Ольгу Павловну, как хорошего и очень внимательного специалиста. Побольше бы таких врачей.
Тамара
Посетила сегодня доктора Онищенко О.П. Очень приятный и обходительный врач. Всегда даст нужный совет. Очень приятный и общительный докторю Рекомендую врача, как хорошего специалиста.
Анастасия
Очень хороший специалист. Уже несколько лет хожу только к ней. Она действительно старается максимально разобраться в болезни, дает очень полезные рекомендации и советы по лечению.
Отличный врач с большим опытом работы. Провела компьютерную диагностику и нашла хроническое заболевание. Все проблему со здоровьем решены благодаря ей.
антон
Прекрасный специалист!!! Вылечила меня от хронических проблем с кишечником. Для этого даже не пришлось делать колоноскопию - чтобы поставить диагноз, ей потребовалось только пропальпировать меня и посмотреть результаты узи.
Иван
Мои рекомендации Демченко Ольге Владимировне. Благодаря профессиональному подходу в лечении я избавился от себореи. Комплексное лечение сразу дало положительную динамику. Отличный специалист.Возьмите на заметку.
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки21 5 м.Осокорки18 6
Фахівці багатопрофільної клініки "Благомед" проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 600
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 1 000
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Доплерографічне дослідження судин голови та шиї (дуплекс) 1 050
  • Ультразвукове /Доплерографічне дослідження судин голови та шиї з функціональними пробами 1 150
  • (Дітям) /Доплерографічне дослідження судин голови та шиї (дуплекс) 1 050
  • (Дітям) Доплерографічне дослідження судин голови 660
  • (Дітям) Ультразвукове /Доплерографічне дослідження судин голови та шиї з функціональними пробами 1 150
3,0
Київ вул. Урлівська, 8 , Позняки
м.Позняки18 4 м.Осокорки17 4 м.Харківська36 9
Медичний центр "ВВ Клініка" Позняки — це сучасний центр, що надає багатопрофільні послуги. Кожен пацієнт отримає індивідуальну допомогу і підтримку. На території клініки працюють кваліфіковані фахівці.