УЗД для вагітних в Києві (метро Берестейська)

УЗД для вагітних 620 грн.
УЗД для вагітних 746 грн.
УЗД для вагітних 847 грн.
УЗД для вагітних 873 грн.
УЗД для вагітних 999 грн.
Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.
Роман
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається глибоко вивчити питання. Лікар з глибокими знаннями, і це відчувається. Я задоволений його підходом. Враження про нього хороше. Лікування допомогло.
Анатолій
Дуже хороший спеціаліст! Звернувся до нього з дуже делікатною проблемою! Лікар все зробив на найвищому рівні. Зараз все чудово. Дякую!
Если Вы ищете хорошего акушер-гинеколога, когда сразу обращайтесь к Бабаку Махмудовичу. Он действительно профессионал своего дела, таких мало. На собственном примере убедилась в этом. Рекомендую.
8,2
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська17 5 м. Нивки27 6 м.Шулявська31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • УЗД визначення вагітності 620
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м. Нивки2 м. Берестейська5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Ультразвукове дослідження при вагітності І триместр(Один плід) 650
  • Ультразвукове дослідження при вагітності І триместр (Багатоплідна вагітність) 850
  • Ультразвукове дослідження при вагітності ІІ-ІІІ триместр(Один плід) 700
  • Ультразвукове дослідження при вагітності ІІ-ІІІ триместр (Багатоплідна вагітність) 850
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
Київ бул. І. Лепсе, 8, корпус 4, 2-й поверх. (вхід з вул. Н. Василенко)
м.Шулявська44 14 м. Берестейська26 10
Багатопрофільна клініка "Лікарські традиції" на бульварі І.Лепсе - це сучасне мед установи, що надають якісну медичну та діагностичну допомогу. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання у провідних європейських клініках, з великим практичним досвідом.
Київ вул. Гарматна, 20/31
м.Шулявська19 6 м. Берестейська24 3
Гомеопатична клініка Попових на Гарматній спеціалізується в області терапії різних захворювань за допомогою методів традиційної і народної медицини.
4,3
Київ бул. І. Лепсе, 4, АК «Росток» , Галагани
м.Шулявська31 13 м. Берестейська23 8
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Флебологія" забезпечує діагностування та лікування різного роду судинних патологій. Клініка почала функціонувати в 1999 році.