УЗДГ (ультразвукова доплерографія) в Харкові в неділю

УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 460 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 300 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 100 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 650 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 400 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 500 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 500 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 750 грн.
Знайдено 4 клініки

Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Хочу выразить благодарность гинекологу Ираде Юсифовне,были проблемы с женским здоровьем.Вылечилась чувствую себя отлично,отдельную благодарность клинике ^Аремит^ которая находится рядом с моим домиком
Я была у Ирады Юсифовны, очень внимательная, добрая, отзывчивая, мне помогла , рекомендую лучший гинеколог
Игорь
Полностью согласен с предыдущими отзывами.
Есть три категории врачей. Врач от бога. Врач ну слава богу и врач не дай бог. Владислав Михайлович, врач от бога. Прекрасный специалист. Врач своего дела. Спасибо огромное ему.
Профессионал с большой буквы. У Николая Владимировича просто золотые руки. Теперь я только к вам.
8,4
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
Клініка "АРЕМ" - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
  • Доплерографія вен нижніх кінцівок (2 ноги) 460
  • Доплерографія вен нижніх кінцівок (1 нога) 300
Многопрофільний медичний центр "Еввіва" працює вже більше 23 років. Штат співробітників клініки складається з більше ніж 70 досвідчених спеціалістів. Заклад має державний сертифікат вищої категорії акредитації.
5,3
Харків вул. Тобольська, 45
м.23-го Серпня8 4 м.Ботанічний сад9 5
Багатопрофільний медичний центр "Снежана" забезпечує можливість проходження діагностики та лікування захворювань ротової порожнини, репродуктивної, ендокринної систем тощо.
Харків Григорівське шосе, 57
м.Холодна гора7 3
Мамин Дім на Холодній Горі – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.