УЗД органів малого тазу в Харкові (метро ім. Масельського) в неділю

УЗД органів малого тазу 120 грн.
УЗД органів малого тазу 400 грн.
УЗД органів малого тазу 550 грн.
УЗД органів малого тазу 400 грн.
УЗД органів малого тазу 650 грн.
Знайдена 1 клініка

Аноним

Добрый вечер не коректное отношения сотрудников рецепшена.(грубят)

Благодарим Вас за замечание! Мы обязательно разберёмся с ситуацией и примем все необходимые меры.

Надя
Очень хороший врач
Дякую цьому чудовому лікарю за його кваліфікацію! Завдяки їй мені змогли виключити дуже страшний діагноз. Бажаю Вам терпіння та наснаги у такій нелегкій професії!
Олена
Величезне спасибі за увагу, терпіння і професіоналізм цього лікаря-рентгенолога. Я вдячна йому за прийом! Уважно і якісно провів діагностику, заспокоїв, дав хороші поради.Тисячу раз Вам дякую, Дмитро Миколайович! Рекомендую!
Тамара
Лікуючий лікар підозрював у мене запалення легенів. Звернулася до цього лікаря. Мені сподобалося його уважне ставлення до пацієнта і те, як швидко і точно зробив свою роботу. Наступного разу піду на прийом тільки до нього.
Влад
Дуже сподобався як лікар і як людина. Це професіонал своєї справи. Я радий, що до нього звернувся і зміг отримати потрібну мені консультацію. Все чітко, зрозуміло та лаконічно. Саме таким має бути лікар. Буду рекомендувати усім знайомим.
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.ім. Масельського50 9 м.Армійська50 11 м.Академіка Павлова59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.