УЗД передміхурової залози в Харкові - Немишлянський район

УЗД передміхурової залози 200 грн.
УЗД передміхурової залози 500 грн.
УЗД передміхурової залози 330 грн.
Знайдено 3 клініки

Тищенко Вера Алексеевна
Дякую за увагу і людяність. Сервіс на гарному рівні
Кравченко Людмила Зиновьевна
Дуже гарне обслуговування
Обихвост Валентина Миколайовна
Уважний високо кваліфікований лікар
Пещанюк Тетяна
Хочу выразить благодарность, офтальмологу Литвиновой, очень грамотный специалист. Рекомендую.
Дмитрий
Хочу выразить большую благодарность врачу хирургу от бога Кочеровскому Александру Игоревич за его золотые руки и высокий профессионализм . Обратился по поводу липомы спины. Операция прошла быстро ,все было сделано на высшем уровне ,главное безболезненно.Процесс заживления и восстановления прошёл легко ,шов аккуратный. Отдельное спасибо медсестре и всему персоналу клиники.Я очень доволен приёмом на высшем уровне .По больше бы таких врачей и клиник в нашем городе. Спасибо ещё раз ,доктору за профессионализм ,и чуткое отношение к пациентам!!!
Хочу поблагодарить за профессионализм Шканд Татьяна Витальевна!Врач от бога!Внимательно и правильно назначен ие лечения!Результат на лицо!
9,1
Харків пр-т Героїв Харкова, 257
м.Дворець спорта5 1
У медцентрі "ОН Клінік" на м. Палац Спорту проводиться лікування гінекологічних, проктологічних, дерматологічних, урологічних хвороб за допомогою малоінвазивних методик.
  • Еластографія передміхурової залози 500
Харків пр. Петра Григоренка, 5
м.Дворець спорта5 2
Мамин Дім на Григоренка – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • УЗД передміхурової залози 330
5,7
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворець спорта20 3 м.Турбоатом21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
  • УЗД передміхурової залози (абдомінальний доступ) 300
  • УЗД передміхурової залози (ТРУЗД) 350