Фолікулометрія у Дніпрі - Шевченківський район

Лобань Юрій Сергійович
Немаюизауважень
Сільченко Микола Павлович
Кваліфікований фахівець
Хочу поблагодарить терапевта Ирину Николаевну, спасибо Вам большое. Очень внимательная, грамотная, ответственная и просто человек своего .дела
Всем добрый день! Сегодня я уже практически здоровый человек. И это благодаря талантам Сергея Леонидовича! Проблема моя была такой же деликатной ,как и у остальных. И на прием я пришла с дрожью в коленках. Но избавиться от геморроя было необходимо. Сергей Леонидович предложил самый оптимальный для меня вариант. Амбулаторно,за два раза были удалены три узла. После операции я ехала сразу домой,в привычные условия и удобства. Это немаловажно! Отлично сделаная операция,рекомендации по уходу -все способствовало тому,чтобы восстановительный период прошел быстрее и лучше. И отменное чувство юмора,чтобы сять чувство неловкости. Для меня это было очень важно. Если вы попали в руки Сергея Леонидовича-вы попали в надежные,золотые руки! А выполнение его рекомендаций ускорит ваше выздоровление. Здоровья!
Игорь Дмитриевич
Достойный человек и специалист. Отличает уважительное отношение к пациенту и высокий профессионализм. Проблему, которая меня беспокоила несколько лет, и особенно мучила последние два месяца так, что несколько дней не мог спать, он убрал за 30 минут, амбулаторно. Через три дня ч сам сел за руль и поехал на море. А через 15 дней восстановился полностью. Огромная благодарность Оганову Алексею Генадьевичу
Хочу выразить огромную благодарность Малиновскому Сергею Леонидовичу! Доктор от Бога!Долго не решалась на приём к проктологу, но, когда пришла к нему на приём,поняла,что не ошиблась в выборе доктора. Операцию провел успешно, выписали на 3-й день. Спасибо Вам огромное, за Вашу улыбку, за доброту, за отзывчивость, за преданность работе, за золотые Ваши ручки! Дай Бог Вам здоровья на многие лета! По-больше бы таких докторов в нашей медицине, как Вы!
Здоровое поколение
8,9
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальна112 19 м.Метробудівників120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном.
  • Фолікулометрія 320
8,6
Дніпро вул. Глінки, 7
р.Шевченківський
Багатопрофільна клініка "Оксфорд Медікал" - це медичний заклад, що спеціалізується на малоінвазивних методах позбавлення від патологій. Центр входить в мережу однойменних клінік, вистав в Україні. Серед лікарів клініки - доктори і кандидати медичних наук.
  • Фолікулометрія 320
8,5
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • Моніторинг фолікулогенезу (контрольна фолікулометрія) 350
8,2
Дніпро вул. Січових Стрільців, 19
м.Вокзальна42 12
Розташований у Шевченківському районі Дніпропетровська "Медичний центр доктора Пономаренко" спеціалізується на ультразвукової діагностики всіх органів, систем організму і гінекологічних проблемах.
  • Фолікулометрія 300
  • Фолікулометрія 400
5,5
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120
м.Вокзальна92 17
Спеціалізований медичний центр "Генезис Дніпро" - це клініка репродуктивної медицини, заснована в 1996 році. В установі працюють лікарі першої та вищої категорії, а також кандидати медичних наук.
  • Фолікулометрія
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А
м.Вокзальна1 1 м.Метробудівників20 6
Медичний центр широкого профілю "Ваш доктор" надає лікувально-діагностичні послуги по напрямках: гінекологія, урологія, хірургія, офтальмологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія.
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
  • Моніторинг фолікулогенезу (контрольна фолікулометрія) 350
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
  • Фолікулометрія 130
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальна117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
  • Фолікулометрія